HomeΙστορικόΔιοικητικά Συμβούλια1954 έως 1967

Προσωρινή    διοικούσα  επιτροπή  1954  έως  16-7-1955

   

Πρόεδρος  :

Αντιπρόεδρος  :

Γεν. Γραμματέας :

Ταμίας  :

Μέλη  :

  Μελισσαρίδης     Μιχαήλ  του   Ιωάννου

  Συμεωνίδης     Αναστάσιος  του  Κων/νου

  Καζατζής     Σωτήριος  του   Λεωνίδα

  Κουρτίδης    Παναγιώτης   του    Χαραλάμπους 

  Τουμανίδης     Παύλος   του    Γεωργίου      

  Τακματζίδης     Ισαάκ    του   Κυριάκου   

  Μωυσίδης      Αναστάσιος  του  Θεοδώρου

  Κωνσταντινίδης   Κων/νος   του  Αναστασίου  

  Νικολαϊδης    Αντώνιος  του  Ιωάννου

 

    1o      Διοικητικό  συμβούλιο  από  17-7-1955  έως  22-4-1956

 

Πρόεδρος  :

Αντιπρόεδρος  :

Γεν. Γραμματέας :

Ταμίας  :

Μέλη  :

  Μελισσαρίδης     Μιχαήλ  του   Ιωάννου

  Μωυσίδης     Αναστάσιος  του Θεοδώρου 

  Καλαϊτζίδης  Αναστάσιος  του Ιωάννου

  Κανσήζ  Αγγελος  του Ιωάννου

  Κουρτίδης  Βασίλειος του  Χρήστου

  Κοτρίδης  Βασίλειος  του  Χρήστου

  Παπαδόπουλος  Θεόφιλος του Γεωργίου 

 

    2o      Διοικητικό   συμβούλιο από  23- 4-1956 έως  16-2-1957

 

Πρόεδρος  :

Αντιπρόεδρος  :

Γεν. Γραμματέας :

Ταμίας  :

Μέλη  :

  Μελισσαρίδης   Μιχαήλ   του  Ιωάννου                   

  Μωυσίδης     Αναστάσιος  του Θεοδώρου 

  Τσιμπρικίδης  Κυριάκος   του Κων/νου

  Τουμανίδης Γεώργιος του Πάυλου

  Παπαδόπουλος  Θεόφιλος του Γεωργίου

  Κανσήζ Άγγελος του Ιωάννου

  Συμεωνίδης  Αναστάσιος του Κων/νου 

   

    3ο     Διοικητικό   συμβούλιο από  17-2-1957 έως  17-2-1958

            

Πρόεδρος  :

Αντιπρόεδρος  :

Γεν. Γραμματέας :

Ταμίας  :

Μέλη  :

 

  Συμεωνίδης  Αναστάσιος  του  Κων/νου                   

  Κοτρίδης  Ευάγγελος   του  Χρήστου 

  Καζατζής  Σωτήριος    του  Λεωνίδα

  Τουμανίδης Γεώργιος του Πάυλου

  Κωνσταντινίδης  Γεώργιος  του  Χρήστου

  Μελισσαρίδης  Μιχαήλ του Ιωάννου

  Τσιμπρικίδης  Κυριάκος  του  Κων/νου 

 

     4ο     Διοικητικό   συμβούλιο από  18-2-1958 έως  20-2-1959

 

Πρόεδρος  :

Αντιπρόεδρος  :

Γεν. Γραμματέας :

Ταμίας  :

Μέλη  :

 

  Συμεωνίδης  Αναστάσιος  του  Κων/νου                   

  Κοτρίδης  Ευάγγελος   του  Χρήστου 

  Κωνσταντινίδης Γεώργιος  του Χρήστου

  Τουμανίδης Γεώργιος του Πάυλου

  Μελισσαρίδης  Μιχαήλ του Ιωάννου

  Ιγνατιάδης Μηνάς του Ιορδάνη 

  Τουμανίδου  Αναστασία  του  Κων/νου

 

    5ο     Διοικητικό   συμβούλιο από  21-2-1959 έως  14-2-1960

 

Πρόεδρος  :

Αντιπρόεδρος  :

Γεν. Γραμματέας :

Ταμίας  :

Μέλη  :

 

  Εμμανουηλίδης  Εμμανουήλ  του  Αναστάσιου              

  Κοτρίδης  Ευάγγελος   του  Χρήστου 

  Τσιμπρικίδης  Σπύρος  του  Κων/νου 

  Τουμανίδης Γεώργιος του Πάυλου

  Παπαδόπουλος  Παντελής  του  Θεόφιλου

  Καζατζής Σωτήριος του Λεωνίδα 

  Ιωαννίδης  Σάββας  του  Χρήστου

 

    6ο     Διοικητικό   συμβούλιο από  15-2-1960 έως  2-4 -1961

 

Πρόεδρος  :

Αντιπρόεδρος  :

Γεν. Γραμματέας :

Ταμίας  :

Μέλη  :

 

  Καζατζής  Σωτήριος  του  Λεωνίδα                       

  Εμμανουηλίδης  Εμμανουήλ του  Αναστάσιου

  Κοτρίδης  Βασίλειος   του  Χρήστου 

  Τουμανίδης Γεώργιος του Πάυλου

  Τσιτιρίδης  Ιωάννης  του  Σάββα

  Τσιμπρικίδης  Σπύρος  του  Κων/νου                        

  Καλαϊτζίδης  Αναστάσιος  του  Ιωάννου

 

    7ο     Διοικητικό   συμβούλιο από  3-4 -1961 έως  1-7 -1962

 

Πρόεδρος  :

Αντιπρόεδρος  :

Γεν. Γραμματέας :

Ταμίας  :

Μέλη  :

 

  Κοτρίδης  Ευάγγελος  του  Χρήστου                     

  Τούντα   Μαρία   του  Ανδρέα   

  Συμεωνίδης  Στυλιανός  του Αναστάσιου             

  Τουμανίδης   Γεώργιος  του  Παυλου

  Καλαϊτζίδης  Αναστάσιος   του  Ιωάννου

  Τακματζίδης   Κυριάκος του  Ισαάκ                      

  Τουμανίδης  Παναγιώτης  του  Κων/νου  

 

     8ο     Διοικητικό   συμβούλιο από  2-7 -1962 έως  5-5 -1963

 

Πρόεδρος  :

Αντιπρόεδρος  :

Γεν. Γραμματέας :

Ταμίας  :

Μέλη  :

 

  Κοτρίδης  Ευάγγελος  του  Χρήστου                     

  Τακματζίδης  Ισαακ   του  Κυριάκου 

  Αντωνιάδης  Σέργιος   του  Παρασκαυά

  Καλαϊτζίδης  Αναστάσιος  του  Ιωάννου

  Κωνσταντινίδης  Γεώργιος  του  Χρήστου

  Μελισσαρίδης Μιχαήλ του Ιωάννου

  Ποζατζίδης  Αναστάσιος  του Χαραλάμπου

                                 

     

     9ο     Διοικητικό   συμβούλιο από  6-5 -1963 έως  8-11 -1964

 

 

 

Πρόεδρος  :

Αντιπρόεδρος  :

Γεν. Γραμματέας :

Ταμίας  :

Μέλη  :

  Eμμανουηλίδης  Εμμανουήλ  του  Αναστάσιου           

  Κουρτίδης  Παναγιώτης  του  Χαράλαμπου 

  Κωνσταντινίδης  Γεώργιος  του  Χρήστου

  Ιωαννίδης  Σάββας   του  Χρήστου    

  Θεοδωρίδης  Κων/νος  του  Βασίλειου   

  Τακματζίδης Ισαάκ του Κυριάκου 

  Τσιμπρικίδης Κυριάκος του Κων/νου  

 

 

  10ο     Διοικητικό   συμβούλιο από  9-11-1964 έως  19-12-1965

 

 

 

Πρόεδρος  :

Αντιπρόεδρος  :

Γεν. Γραμματέας :

Ταμίας  :

Μέλη  :

  Kοτρίδης   Ευάγγελος  του  Χρήστου              

  Βασιλειάδης  Βασίλειος του  Γεωργίου   

  Συμεωνίδης Στυλιανός  του  Χαράλαμπου

  Τουμανίδης  Γεώργιος  του  Παυλου    

  Μελισσαρίδης Μιχαήλ  Ιωάννου

  Τσιμπρικίδης Γεώργιος του Αναστάσιου 

  Παπαδόπουλος Παντελής του Θεόφιλου

 

 

     11o     Διοικητικό   συμβούλιο από  20-12-1965 έως  19-2-1967

 

Πρόεδρος  :

Αντιπρόεδρος  :

Γεν. Γραμματέας :

Ταμίας  :

Μέλη  :

  Βασιλειάδης   Βασίλειος  του  Γεωργίου             

  Αντωνιάδης   Γεώργιος  του  Παρασκευά  

  Τακματζίδης  Νικόλαος του  Ισαακ    

  Καλαϊτζίδης  Αναστάσιος  του  Ιωάννου

  Βλάχου- Νικηφόρου Δέσποινα  του  Γρηγορίου

  Κωνσταντινίδης Κων/νος του Γεωργίου

  Tσιμπρικίδου Μέλπω του Κων/νου 

   

 

Οδηγός Αγοράς Δ Πεντέλης

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Διαφημίσεις

Πρόσφατες Δημοσιεύσεις

  • ΚΛΗΡΟΔΟΤΗΜΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ & ΜΙΡΑΝΤΑΣ ΤΟΜΠΟΥΛΙΔΗ

    ΚΛΗΡΟΔΟΤΗΜΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ & ΜΙΡΑΝΤΑΣ ΤΟΜΠΟΥΛΙΔΗ  

    Περισσότερα: ΚΛΗΡΟΔΟΤΗΜΑ...

  • Ιστορικό

    ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΙΔΡΥΣΗΣ Η Ένωση Ποντίων Μελισσίων Αττικής ιδρύθηκε το 1954 από Πρόσφυγες που  εγκαταστάθηκαν...

    Περισσότερα: Ιστορικό

  • ΙΔΡΥΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

     ΙΔΡΥΤΙΚΑ     ΜΕΛΗ 1. Μελισσαρίδης Μιχαήλ του Ιωάννου     2. Συμεωνίδης Αναστάσιος του Κων/νου 3. Καζατζής Σωτήριος του Λεωνίδα 4....

    Περισσότερα: ΙΔΡΥΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  • 1992 εώς 2010

        24ο    Διοικητικό   συμβούλιο από  27-1-1992 έως  12-2-1994     Πρόεδρος  : Κωνσταντινίδης   Γεώργιος  του  Χρήστου               Α’...

    Περισσότερα: 1992 εώς 2010