HomeΙστορικόΔιοικητικά Συμβούλια1967 έως 1992

12o      Διοικητικό   συμβούλιο από  20-2-1967 έως  5-11-1972

Λόγω  της  δικτατορίας δεν  έγιναν εκλογές   τα έτη 1968 έως και το 1972 άτυπα παρέμεινε το ίδιο Δ.Σ.

 

Πρόεδρος  :

Αντιπρόεδρος  :

Γεν. Γραμματέας: 

Ταμίας  :

Μέλη  :

Βασιλειάδης   Βασίλειος  του  Γεωργίου             

Αντωνιάδης   Γεώργιος  του  Παρασκευά  

Κοτρίδης  Βασίλειος  του Χρήστου  

Καλαϊτζίδης  Αναστάσιος  του  Ιωάννου

Τούντα   Μαρία  του  Ανδρέου 

Τσαχιρίδου   Χρυσούλα  του  Θεοδώρου

Θεοδωρίδης  Κων/νος  του  Βασιλείου

 

    13o      Διοικητικό   συμβούλιο από  6-11-1972 έως  23-3-1975

Λόγω  της  δικτατορίας δεν  έγιναν εκλογές   παρά μόνο το 1972και το Δ.Σ. άτυπα παρέμεινε  έως το 1975

 

Πρόεδρος  :

Αντιπρόεδρος  :

Γεν. Γραμματέας: 

Ταμίας  :

Μέλη  :

 Κουρτίδης  Παναγιώτης  του  Χαραλάμπους

 Αντωνιάδης   Γεώργιος  του  Παρασκευά

 Ποζατζίδης  Αναστάσιος  του  Χαραλάμπους

 Καλαϊτζίδης  Αναστάσιος  του  Ιωάννου

 Βασιλειάδης  Βασίλειος  του  Γεωργίου

 Εμμανουηλίδης   Εμμανουήλ  του  Αναστάσιου

 Τσιμπρικίδης   Γεώργιος  του  Αναστάσιου

 

 

    14o      Διοικητικό   συμβούλιο από  24-3-1975 έως  16-6-1976

                        

Πρόεδρος  :

Αντιπρόεδρος  :

Γεν. Γραμματέας: 

Ταμίας  :

Μέλη  :

 Εμμανουηλίδης  Εμμανουήλ  του  Αναστάσιου       

 Αντωνιάδης   Γεώργιος  του  Παρασκευά  

 Ιωαννίδης  Σάββας  του  Χρήστου   

 Καλαϊτζίδης Αναστάσιος του Ιωάννου

 Ποζατζίδης Aναστάσιος του Χαραλάμπους

 Κωνσταντινίδης  Σπύρος  του  Κων/νου

      Κουρτίδης   Παναγιώτης   του  Χαραλάμπους

 

    15o      Διοικητικό   συμβούλιο από  17-6-1976 έως  27-3-1977

                                                                     

 

Πρόεδρος  :

Αντιπρόεδρος  :

Γεν. Γραμματέας: 

Ταμίας  :

Μέλη  :

 Κοτρίδης  Βασίλειος  του  Χρήστου          

 Μωυσίδης  Κων/νος  του  Ματθαίου   

 Ιωαννίδου  Αντιγόνη  του  Σάββα   

 Καλαϊτζίδης  Αναστάσιος  του  Ιωάννου

 Αντωνιάδης  Γεώργιος  του  Παρασκευά      

      Αντωνιάδης  Παρασκευάς  του  Παύλου

      Τσιμπρικίδης  Σπύρος  του  Κων/νου   

    16o      Διοικητικό   συμβούλιο από  27-3-1977 έως  2-7-1978

                                                                   

 

Πρόεδρος  :

Αντιπρόεδρος  :

Γεν. Γραμματέας: 

Ταμίας  :

Μέλη  :

 Κοτρίδης  Βασίλειος  του  Χρήστου          

 Μωυσίδης  Κων/νος  του  Ματθαίου   

 Ιωαννίδου  Αντιγόνη  του  Σάββα   

 Καλαϊτζίδης  Αναστάσιος  του  Ιωάννου

 Αντωνιάδης  Γεώργιος  του  Παρασκευά

      Μαυρόπουλος  Ιωάννης  του  Γεωργίου     

      Καλλίδης   Ιωάννης του  Λάμπρου

    17o      Διοικητικό   συμβούλιο από  3-7-1978 έως  3-2-1980

   

Πρόεδρος  :

Αντιπρόεδρος  :

Γεν. Γραμματέας: 

Ταμίας  :

Μέλη  :

      Aντωνιάδης  Γεώργιος του  Παρασκευά        

 Τομπουλίδης  Δημήτριος  του  Κων/νου

 Ιωαννίδου  Αντιγόνη  του  Σάββα   

 Καλαϊτζίδης  Αναστάσιος  του  Ιωάννου

 Μαυρόπουλος  Ιωάννης  του  Γεωργίου    

 Λαμπριανίδης   Γεώργιος  του  Ευθυμίου   

 Καλλίδης   Ιωάννης του  Λάμπρου                           

                                                            

 

    18o      Διοικητικό   συμβούλιο από  4-2-1980 έως  7-2-1982

Με τροποποίηση του καταστατικού  η θητεία του  Δ.Σ. έγινε διετής

 

Πρόεδρος  :

Αντιπρόεδρος  :

Γεν. Γραμματέας: 

Ταμίας  :

Μέλη  :

 Τομπουλίδης  Δημήτριος του  Κων/νου         

 Μαυρόπουλος  Ιωάννης του  Γεωργίου

 Ιωαννίδου  Αντιγόνη  του  Σάββα   

 Καλαϊτζίδης  Αναστάσιος  του  Ιωάννου

 Αντωνιάδης Γεώργιος του Παρασκευά 

 Kαλλίδης Ιωάννης του Λάμπρου      

 Παπαδόπουλος  Ευάγγελος του Θεόφιλου

 

    19o      Διοικητικό   συμβούλιο από  8-2-1982 έως  25-6-1984

                                                                                          

     

Πρόεδρος  :

Αντιπρόεδρος  :

Γεν. Γραμματέας: 

Ταμίας  :

Μέλη  :

 Τομπουλίδης  Δημήτριος του  Κων/νου         

 Μαυρόπουλος  Ιωάννης του  Γεωργίου

 Ιωαννίδου  Αντιγόνη  του  Σάββα   

 Καλαϊτζίδης  Αναστάσιος  του  Ιωάννου

 Αντωνιάδης Γεώργιος του Παρασκευά 

 Καλλίδης Ιωάννης του Λάμπρου    

 Θεοδωρίδου  Μαρία  του  Κων/νου    

 

    20o      Διοικητικό   συμβούλιο από  25-6-1984 έως  22-2-1986

Με τροποποίηση του καταστατικού   το Δ.Σ. έγινε   11μελές                        

 

Πρόεδρος  :

Α΄ Αντιπρόεδρος :

Β΄        »             :

Γεν. Γραμματέας: 

Ταμίας  :

Έφορος  :

Μέλη  :

 Τομπουλίδης  Δημήτριος του  Κων/νου         

 Μαυρόπουλος  Ιωάννης του  Γεωργίου

 Αντωνιάδης  Γεώργιος  του Παρασκευά

 Παναγιωτίδης   Σωκράτης  του  Χρήστου         

 Μωυσίδης  Κων/νος  του Ματθαίου      

 Κοσμοπούλου   Αναστασία  του  Δημητρίου

 Καλλίδης Ιωάννης του Λάμπρου                  

 Θεοδωρίδης  Βασίλειος  του  Κων/νου            

 Κωνσταντινίδης  Γεώργιος  του  Χρήστου

 Τσαχιρίδου – Κοντογιώργη  Δέσποινα  του Δημητρίου

 Κωνσταντινίδου  Ειρήνη  του  Ιωάννου

 

    21o      Διοικητικό   συμβούλιο από  22-2-1986 έως  24-1-1988

                                                                                                           

Πρόεδρος  :

Α΄ Αντιπρόεδρος :

Β΄        »             :

Γεν. Γραμματέας: 

Ταμίας  :

Έφορος  :

Μέλη  :

 Παναγιωτίδης  Κων/νος  του  Χρήστου         

 Καλλίδης  Ιωάννης του  Λάμπρου

 Κοντογιώργη  Δέσποινα του Δημητρίου

 Σταμπουλίδης  Αναστάσιος  του  Λεόντιου         

 Ιωαννίδης  Σάββας  του Χρήστου       

 Παναγιωτίδης  Σωκράτης  του  Χρήστου

 Θεοδωρίδης Βασίλειος του Κων/νου            

 Δαμιανίδης  Νικόλαος  του Στυλιανού            

 Παπαδόπουλος  Χρήστος   του  Γρηγορίου

 Στάμου  Ασημίνα   του  Αντωνίου

 Εμμανουηλίδης  Αναστάσιος  του  Εμμανουήλ

 

    22o      Διοικητικό   συμβούλιο από  25-1-1988 έως  20-1-1990

΄Εγινε  αναδιάρθρωση ενδιάμεσα με αλλαγή ταμία                                          

 

Πρόεδρος  :

Α΄ Αντιπρόεδρος :

Β΄        »             :

Γεν. Γραμματέας: 

Ταμίας  :

Έφορος  :

Μέλη  :

 Καλλίδης  Ιωάννης  του  Λάμπρου                     

 Μωυσίδης  Κων/νος του  Ματθαίου

 Κανδύλης  Ιωάννης  του Αριστοτέλους

 Σταμπουλίδης  Αναστάσιος  του  Λεόντιου        

 Μαυροπούλου Χαρά του Αχιλλέα / Τσαπακίδης Νικόλαος

 Γιανναδάκη - Κυριακίδου  Χρυσούλα  του  Κων/νου

 Δαμιανίδης Νικόλαος του Στυλιανού       

 Θεοδωρίδης  Βασίλειος  του  Κων/νου            

 Παναγιωτίδης   Σωκράτης του  Χρήστου 

 Πετρίδου  Βαρβάρα  του  Ιωάννου    

 Τσαπακίδης  Νικόλαος / Μαυροπούλου  Χαρά

  

    23o      Διοικητικό   συμβούλιο από  21-1-1990 έως  26-1-1992

                                                                                                              

Πρόεδρος  :

Α΄ Αντιπρόεδρος :

Β΄        »            :

Γεν. Γραμματέας: 

Ταμίας  :

Έφορος  :

Μέλη  :

 Καλλίδης  Ιωάννης  του  Λάμπρου                     

 Μωυσίδης  Κων/νος του  Ματθαίου

 Κανδύλης  Ιωάννης  του Αριστοτέλους

 Σταμπουλίδης  Αναστάσιος  του  Λεόντιου        

 Τσαπακίδης  Νικόλαος

 Γιανναδάκη – Κυριακίδου Χρυσούλα  του  Κων/νου

 Δαμιανίδης Νικόλαος του Στυλιανού                                

 Θεοδωρίδης  Βασίλειος  του  Κων/νου            

 Θεοδωρίδου  Μαρία  του  Κων/νου 

 Δημητριάδης  Στέλιος  του Γεωργίου

 Μοροζίνης  Αναστάσιος  του  Γαβριήλ     

 

Οδηγός Αγοράς Δ Πεντέλης

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Διαφημίσεις

Πρόσφατες Δημοσιεύσεις

  • ΚΛΗΡΟΔΟΤΗΜΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ & ΜΙΡΑΝΤΑΣ ΤΟΜΠΟΥΛΙΔΗ

    ΚΛΗΡΟΔΟΤΗΜΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ & ΜΙΡΑΝΤΑΣ ΤΟΜΠΟΥΛΙΔΗ  

    Περισσότερα: ΚΛΗΡΟΔΟΤΗΜΑ...

  • Ιστορικό

    ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΙΔΡΥΣΗΣ Η Ένωση Ποντίων Μελισσίων Αττικής ιδρύθηκε το 1954 από Πρόσφυγες που  εγκαταστάθηκαν...

    Περισσότερα: Ιστορικό

  • ΙΔΡΥΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

     ΙΔΡΥΤΙΚΑ     ΜΕΛΗ 1. Μελισσαρίδης Μιχαήλ του Ιωάννου     2. Συμεωνίδης Αναστάσιος του Κων/νου 3. Καζατζής Σωτήριος του Λεωνίδα 4....

    Περισσότερα: ΙΔΡΥΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  • 1992 εώς 2010

        24ο    Διοικητικό   συμβούλιο από  27-1-1992 έως  12-2-1994     Πρόεδρος  : Κωνσταντινίδης   Γεώργιος  του  Χρήστου               Α’...

    Περισσότερα: 1992 εώς 2010