HomeΙστορικόΔιοικητικά Συμβούλια1992 έως 2010
   
24ο    Διοικητικό   συμβούλιο από  27-1-1992 έως  12-2-1994
   
Πρόεδρος  : Κωνσταντινίδης   Γεώργιος  του  Χρήστου              
Α’ Αντιπρόεδρος  : Ποζατζίδης  Αναστάσιος  του Χαραλάμπους
Β’           « Κανδύλης  Ιωάννης  του Αριστοτέλους
Γεν.  Γραμματέας  : Σταμπουλίδης  Αναστάσιος  του  Λεόντιου         
Ταμίας  : Ιωαννίδης  Σάββας  του  Χρήστου
Έφορος  : Καλαϊτζίδης   Ιωάννης  του  Αναστάσιου  
Μέλη  : Θεοδωρίδου  Βέρα                                                           
  Θεοδωρίδης  Βασίλειος  του  Κων/νου             
  Δαμιανίδης  Νικόλαος  του Στυλιανού
  Μωυσίδης  Κων/νος του  Ματθαίου    
  Τσιμπρικίδης  Κυριάκος του  Κων/νου      
                                                                                                
25ο    Διοικητικό   συμβούλιο από  13-2-1994 έως  31-12-1994
           
Πρόεδρος  : Κωνσταντινίδης   Γεώργιος  του  Χρήστου 
Α’ Αντιπρόεδρος  : Τομπουλίδης  Δημήτριος του  Κων/νου 
Β’           « Κανδύλης  Ιωάννης  του Αριστοτέλους
Γεν.  Γραμματέας  : Τυρογιάννη- Συμεωνίδου Ελπίδα  του Κων/νου                 
Ταμίας  : Τσαπακίδης  Νικόλαος           
Έφορος  : Καλαϊτζίδης   Ιωάννης  του  Αναστάσιου  
Μέλη  : Θεοδωρίδου  Βέρα                                                            
  Γιανναδάκη  Χρυσούλα  του  Κων/νου             
  Παπαδοπούλου  Σουζάνα  του Ευαγγελου
  Θεοδωρίδης  Βασίλειος  του  Κων/νου
  Μωυσίδης  Κων/νος  του  Ματθαίου  
   
26ο Διοικητικό συμβούλιο από 1-1-1995 έως 10-2-1996
   
Πρόεδρος  : Τομπουλίδης  Δημήτριος του  Κων/νου 
Α’ Αντιπρόεδρος  : Κωνσταντινίδης   Γεώργιος  του  Χρήστου 
Β’           « Κανδύλης  Ιωάννης  του Αριστοτέλους
Γεν.  Γραμματέας  : Τυρογιάννη - Συμεωνίδου Ελπίδα  του Κων/νου                 
Ταμίας  : Τσαπακίδης  Νικόλαος           
Έφορος  : Καλαϊτζίδης   Ιωάννης  του  Αναστάσιου  
Μέλη  : Θεοδωρίδου  Βέρα                                                            
  Γιανναδάκη  Χρυσούλα  του  Κων/νου             
  Παπαδοπούλου  Σουζάνα  του Ευαγγελου
  Θεοδωρίδης  Βασίλειος  του  Κων/νου
  Μωυσίδης  Κων/νος  του  Ματθαίου       
   
27ο  Διοικητικό συμβούλιο από 11-2-1996 έως 8-2-1998
   
Πρόεδρος  : Καλαϊτζίδης Ιωάννης του Αναστασίου
Α’ Αντιπρόεδρος  : Μωϋσίδης Κων/νος του Ματθαίου
Β’           « Κανδύλης  Ιωάννης  του Αριστοτέλους
Γεν.  Γραμματέας  : Δημητριάδης Αντώνιος 
Ταμίας  : Θεοδωρίδου Βέρα
Έφορος  : Τυρογιάννη - Συμεωνίδου Ελπίδα  του Κων/νου                 
Μέλη  : Τσιμπρικίδης Κων/νος του Κυριάκου
  Παπαδόπουλος Ευάγγελος
  Γαβράς  Κων/νος
  Παχατουρίδης Όμηρος
  Πετρίδου Βαρβάρα
   
28ο Διοικητικό συμβούλιο από 9-2-1998 έως 13-2-2000
   
Πρόεδρος  : Καλαϊτζίδης Ιωάννης του Αναστασίου
Α’ Αντιπρόεδρος  : Ιωαννίδου Αντιγόνη
Β’           « Γιανναδάκη Χρυσούλα
Γεν.  Γραμματέας  : Γιαννακούλας Στέλιος
Ταμίας  : Θεοδωρίδου Βέρα
Έφορος  : Πετρίδου Βαρβάρα
Μέλη  : Παπαδόπουλος Ευάγγελος
  Βλάχος Ελισσαίος
  Καλλίδης Λάμπρος
  Κανδύλης Ιωάννης
  Δαμιανίδης Νικόλαος
   
29ο  Διοικητικό συμβούλιο από 14-2-2000 έως 10-2-2002
   
Πρόεδρος  : Γιαννακούλας Στέλιος
Α’ Αντιπρόεδρος  : Τοκατλίδης Χαράλαμπος
Β’           « Κανδύλης  Ιωάννης  του Αριστοτέλους
Γεν.  Γραμματέας  : Καλλέργης Γεώργιος του Δημ.
Ταμίας  : Καλαϊτζίδης Αναστάσιος του Ιωάννη
Έφορος  : Ποζατζίδης  Ανέστης
Μέλη  : Καλλίδης Ιωάννης
  Σιδηρόπουλος Αλέξης
  Βλάχος Ελισσαίος
  Τσιρίδης Λάζαρος
  Δαμιανίδης Νικόλαος
   
30ο  Διοικητικό συμβούλιο από 11-2-2002 έως 8-2-2004
   
Πρόεδρος  : Καλαϊτζίδης Ιωάννης του Αναστασίου
Α’ Αντιπρόεδρος  : Γιανναδάκη Χρυσούλα
Β’           « Τοκατλίδης Χαράλαμπος
Γεν.  Γραμματέας  : Τσιμπρικίδης Κων/νος του Κυριάκου
Ταμίας  : Θεοδωρίδου Βέρα
Έφορος  : Δημητριάδου Λίνα
Μέλη  : Κοτρίδης Αθανάσιος του Βασιλείου
  Σταμπουλίδης Αναστάσιος
  Μαυρόπουλος Αχιλλέας του Ιωάννη
  Ιωαννίδου Αντιγόνη
  Σιδηρόπουλος Αλέξης
    
Στις  3-11-2003   έγινε ανασχηματισμός του Δ.Σ. όπως παρακάτω :
   
Πρόεδρος  : Καλαϊτζίδης Ιωάννης του Αναστασίου
Α’ Αντιπρόεδρος  : Ιωαννίδου Αντιγόνη
Β’           « Τοκατλίδης Χαράλαμπος
Γεν.  Γραμματέας  : Σιδηρόπουλος Αλέξης
Ταμίας  : Θεοδωρίδου Βέρα
Έφορος  : Μαυρόπουλος Αχιλλέας του Ιωάννη
Μέλη  : Τσιμπρικίδης Κων/νος του Κυριάκου
  Κοτρίδης Αθανάσιος του Βασιλείου
  Σταμπουλίδης Αναστάσιος 
  Γιανναδάκη Χρυσούλα
  Δημητριάδου Λίνα     
   
31ο Διοικητικό συμβούλιο από 9-2-2004 έως 10-2-2006
   
Πρόεδρος  : Καλαϊτζίδης Ιωάννης του Αναστασίου
Α’ Αντιπρόεδρος  : Τσιρίδης Λάζαρος
Β’           « Σιδηρόπουλος Αλέξης
Γεν.  Γραμματέας  : Τοκατλίδης Χαράλαμπος
Ταμίας  : Θεοδωρίδου Βέρα
Έφορος  : Τσιμπρικίδης Κων/νος του Σπύρου
Μέλη  : Ιωαννίδου Αντιγόνη
  Βλάχος Ελισσαίος
  Τσιμπρικίδης Κων/νος του Κυριάκου
  Κοτρίδης Ευάγγελος του Βασιλείου
  Τσιτιρίδου Χρυσούλα του Σάββα   
   
   
32ο Διοικητικό συμβούλιο από 11-2-2006 
   
Πρόεδρος :           Θεοδωρίδου Βέρα
Αντιπρόεδρος: Ιωαννίδου Αντιγόνη
Β΄         « Γιανναδάκη Χρυσούλα
Γεν. Γραμματέας: Ξανθόπουλος Θεμιστοκλής
Ταμίας : Καλαιτζίδου Μαρία
Έφορος : Τσιμπρικίδης Σπ. Κων/νος
Μέλη : Μαυροπούλου Χαρά
  Σιδηρόπουλος Αλέξης
  Κοτρίδης Ευάγγελος του Βας.
  Τσιρίδης Λάζαρος
  Εμμανουηλίδης Μιχάλης

 

Οδηγός Αγοράς Δ Πεντέλης

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Διαφημίσεις

Πρόσφατες Δημοσιεύσεις

  • ΚΛΗΡΟΔΟΤΗΜΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ & ΜΙΡΑΝΤΑΣ ΤΟΜΠΟΥΛΙΔΗ

    ΚΛΗΡΟΔΟΤΗΜΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ & ΜΙΡΑΝΤΑΣ ΤΟΜΠΟΥΛΙΔΗ  

    Περισσότερα: ΚΛΗΡΟΔΟΤΗΜΑ...

  • Ιστορικό

    ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΙΔΡΥΣΗΣ Η Ένωση Ποντίων Μελισσίων Αττικής ιδρύθηκε το 1954 από Πρόσφυγες που  εγκαταστάθηκαν...

    Περισσότερα: Ιστορικό

  • ΙΔΡΥΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

     ΙΔΡΥΤΙΚΑ     ΜΕΛΗ 1. Μελισσαρίδης Μιχαήλ του Ιωάννου     2. Συμεωνίδης Αναστάσιος του Κων/νου 3. Καζατζής Σωτήριος του Λεωνίδα 4....

    Περισσότερα: ΙΔΡΥΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  • 1992 εώς 2010

        24ο    Διοικητικό   συμβούλιο από  27-1-1992 έως  12-2-1994     Πρόεδρος  : Κωνσταντινίδης   Γεώργιος  του  Χρήστου               Α’...

    Περισσότερα: 1992 εώς 2010